Příběh

Mé pracovní zkušenosti v oblasti kosmeceutiky, profesní kvalifikace a vzdělávací programy mě připravily na moji současnou roli, spolu s nimi však na mé cestě byla významná také práce vnitřní, jejíž kořeny sahají až do mého dětství.

V průběhu dospívání jsem se cítila jako takové „ošklivé káčátko“ a má sebedůvěra se blížila k nule. Snila jsem o přirozené kráse, ze které vyzařuje silná osobnost, která se ve společnosti dokáže prosadit. V průběhu následujících let jsem absolvovala řadu vzdělávacích programů a léčebných metod. Se zaujetím jsem se věnovala také řadě výživových směrů, věnovala se studiu kosmetických a potravinových doplňků a objevovala pro mě nové způsoby, které mohou pomoci zajistit a prodloužit zdraví nejen pokožky.

Rozhodla jsem se pomáhat lidem, ke kterým příroda či osud nebyly příznivé a v jejich přirozených aktivitách jim brání různé kosmetické defekty. Vzhledem k osobním zkušenostem se do pocitů a problémů takových lidí dokážu vcítit. Ke svým klientům se proto chovám tak, jak bych si sama přála, aby se o mě odborníci starali v mém těžkém období.

Mám obrovskou radost, pokud mohu jakýmkoliv způsobem pomoci a má pomoc je úspěšná. Svým klientům nabízím osobní konzultace v příjemném prostředí, kde se na nikoho nepospíchá. Každému věnuji tolik času, kolik je zapotřebí. U mě každý najde útočiště klidu před venkovním stresem. Při příjemné proceduře s relaxační hudbou bez vyrušování dochází k celkovému uvolnění. Samozřejmostí je lehké občerstvení. Nabízím také „sedánky“ pro dámy, které si chtějí zpříjemnit den či pozdní odpoledne s kamarádkami a chtějí se naučit kvalitní kosmetickou domácí péči.

Snažím se dělat maximum pro to, abyste se u mě zbavili stresu. Vše začíná již bezproblémovým parkování u mého domu a samozřejmostí je také den předem upozornění na sjednaný termín. Pokud budete spokojen/a (věřím, že určitě budete) a budete chtít udělat radost někomu blízkému, dárkový voucher na kosmeceutiku bude určitě skvělým řešením.

Těším se na setkání s vámi.

"Každému věnuji tolik času, kolik je zapotřebí."

"Ke svým klientům se chovám tak, jak bych si sama přála, aby se o mě odborníci starali v mém těžkém období."

"Kosmeceutické přípravky mají terapeutické účinky na pokožku, vlasy i nehty."